Strona początkowa
Kontakt
 Euro Plus 2 Wałbrzych
 Euro Plus 2 Wałbrzych - Okna i parapety

Okna i parapety - informacje ogólne


Budynki mają to do siebie, że są jedną całością (wraz z fasadą, drzwiami i właśnie oknami), którą dopiero w takim układzie można oceniać pod względem estetyki, zakasujących rozwiązań czy funkcjonalnych projektów. To wybór okien decyduje w przeważającej mierze o atrakcyjności budynku z bardzo prostego względu: jest ich przeważnie zamontowanych najwięcej, w stosunku do innych materiałów budowlanych. Okna decydują o tym, jak budynek wygląda, jakie niesie ze sobą skojarzenia, czy jest zaprojektowany w sposób odważny i podkreślający uwagę przechodniów i potencjalnych inwestorów zainteresowanych pozyskaniem produktów stolarki otworowej o podobnych kształtach i właściwościach energetycznych. Okna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” należą do najnowocześniejszych na świecie zarówno pod wzglądem technologicznym, estetycznym i wytrzymałościowym.

EURO PLUS 2 - Okna

Okna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcanie. Posiadają znakomitą odporność na wszelkie zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, kiedy to konstrukcja profilu okiennego zmuszona jest wykonać ciężką pracę w postaci naprężeń, w szczególności na narożach okiennych.


Stolarka okienna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” charakteryzuje się zróżnicowanymi parametrami produkcji. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Oznacza to między innymi, że w każdym naszym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, z kolei szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Ponadto profile marki VEKA, to jedyne profile na rynku polskim posiadające na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB.


Ekstruzja, czyli tłoczenie profili VEKA poddawana jest stałej kontroli zarówno przez RAL oraz Instytut SKZ TeCona.
Produkty VEKA stosowane we wszystkich systemach okiennych posiadają badania dotyczące właściwości eksploatacyjnych i fizycznych przeprowadzone przez Instytut ift w Rosenheim.

EURO PLUS 2 - Okna


Wszystkie produkty należące do stolarki okiennej Śląskiej Fabryki Okien „KNS” posiadają Europejski Certyfikat Jakości ift Q-ZERT. Jest to bardzo ważna korzyść z punku widzenia wiarygodności oferty dla klienta, która oznacza dla niego pewność zakupu okien najwyższej jakości.


Nasze produkty posiadają także oznakowanie CE dopuszczające możliwość sprzedaży produktów Śląskiej Fabryki Okien „KNS” we wszystkich krajach europejskich. Dodatkowo oferujemy różne systemy profili (zarówno okiennych, jak i drzwiowych), panele PVC jak i bardzo szeroki asortyment produktów komplementarnych takich jak szyby ornamentowe i kolorowe, wypełnienia, łączniki i poszerzenia, parapety, bezpieczne okucia a także szprosy oraz klamki i nawiewniki.